Vítejte na stránkách naší ambulance

Náš tým


Lékaři:


MUDr. Radka Kobzová

Absolvovala 1.lékařskou fakultu University Karlovy  v roce  2002. Poté nastoupila  na  Chirurgické oddělení Nemocnice České Budějovice,kde složila atestační zkoušku z oboru Chirurgie.Posléze v roce  2007 přestoupila na  Gastroenterologické oddělení , kde složila atestační zkoušku z Gastroenterologie   a kde  působí na částečný úvazek až do současnosti. Gastroenterologii se věnuje  prakticky celý svůj profesní život, je vlastníkem  všech potřebných licencí k vykonávání ambulantní praxe,endoskopických i ultrasonografických výkonů. Pravidelně se účastní domácích a zahraničních vzdělávacích akcí .Je členka České lékařské komory,Svazu ambulatních specialistů i České gastroenterologické společnosti.


MUDr. Jindřiška Jáklová

Studovala   lékařskou fakultu  na Karlově univerzitě v Praze.Roku 1982 nastoupila na interní oddělení a posléze v roce  1989 na gastroenterologické oddělení v Nemocnici  v Českých Budějovicích.Má složenou atestační zkoušku z interního lékařství  r. 1988 a   atestační zkoušku z oboru gastroenterologie v r. 1994.Od  roku  2002 pracuje v privátní gastroenteroligické ambulanci.

Gastroenterologii se věnuje celý svůj profesní život, je vlastníkem  všech potřebných licencí k vykonávání ambulantní praxe i endoskopických výkonů. Pravidelně se účastní domácích a zahraničních vzdělávacích akcí .Je členka České lékařské komory i České gastroenterologické společnosti.

 


MUDr. Ivana Krlínová

Absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v roce 2009. Poté nastoupila na Interní oddělení Nemocnice v Českém Krumlově. V roce 2010 přestoupila na Gastroenterologické oddělení Nemocnice v Českých Budějovicích, kde odatestovala z oboru Gastroenterologie a působí na částečný úvazek až do současnosti. Pravidelně se účastní domácích a zahraničních vzdělávacích akcí,je členkou České lékařské komory,České gastroenterologické společnosti a je  držitelkou  licencí k  provádění endoskopických výkonů.Je specialistkou v provádění funkčních vyšetření zažívacího traktu.

Sestřičky:


Iva Sovová

sestřička


Vendula Allizarová

sestřička


O nás | Náš tým | Naše ambulance | Vyšetření | Kontakt | Prohlášení o přístupnosti | Admin

© MUDr. Radka Kobzová s.r.o.